Latviski / Русский / English / Deutsch
Par firmu / Tehnoloģija / Projekti / Cenas / Galerija / Raksti / Kontakti
  www.srub.lv >> Par firmu


Firma SIA "Gratia Grupa" darbojas Latvijas Republikas teritorijā. Viens no mūsu darbības pamatvirzieniem ir ēku būve no cilindrētiem Karēlijas ziemeļu priedes koka baļķiem - dzīvojamās mājas, vasarnīcas, pirtis, saunas un citas baļķu konstrukcijas.

Karēlijas ziemeļu reģionu mežos augušie koki, pateicoties augšanas apstākļiem, ir labākie Krievijā un Eiropā. Cilindrēto baļķu ražošanas uzņēmums atrodas Karēlijas Republikas Muezeras rajonā, mežu tieša tuvumā - tas ļauj izraudzīties vislabākos materiālus mūsu produkcijai.

Mājām no cilindrētajiem baļķiem ir estētisks ārējais izskats, tām nav vajadzīga ne ārējā, ne iekšējā apdare. Mūsu pasūtītāji ne vien saņem augstas kvalitātes koka mājas vai pirtis, bet arī ievērojami iegūst cenas ziņā.

Atbilstoši pasūtītāju vēlmēm mēs varam izgatavot atsevišķi guļbūves konstrukciju vai māju pilnā komplektā ar papildu materiāliem (grīdas, jumta līstes, logi, durvis, kāpnes, jumta seguma materiāli), ko var transportēt izjauktā veidā ar autotransportu, pa dzelzceļu vai jūru.

Mājas komplektam pievienota visa montāžai nepieciešamā dokumentācija. Vajadzības gadījumā uz jaunbūves vietu var izbraukt mūsu speciālists vai strādnieku brigāde.